Zbyszek szuka domu! Przeżył gehennę, a mimo to jest najcudowniejszym psiakiem na świecie

Zbyszek to jeden z dwóch psów odebranych przez nas 18 stycznia z potwornych warunków. Zwierzęta były uwięzione na krótkich łańcuchach, nie miały bud ani żadnego schronienia przez mrozem i śniegiem, spały na gołej ziemi. Kurczyły się ze strachu przy każdym podniesieniu dłoni…


Gdy nasi inspektorzy dotarli na miejsce zgłoszenia, nie mogli uwierzyć. Dwa psiaki uwiązane na krótkich, ok. metrowych łańcuchach, nie miały żadnego miejsca, w którym mogłyby schować się przed warunkami atmosferycznymi. W końcu po co im budy, “były tylko po to, żeby pilnować posesji”.

Właściciel zapewnił zwierzętom życie pełne cierpienia i stresu. Psy nosiły znamiona znęcania się – bicia, zastraszania. Najmniejszy nawet ruch powodował, że trzęsły się, kuliły i najchętniej zniknęłyby z tego potwornego świata.

Psiaki zostały odebrane w trybie interwencyjnym i trafiły do cudownych domów tymczasowych.


Na szczęście w swoim DT Zbyszek (bo takie imię dostał przystojniak, którego widzicie na zdjęciach) bardzo szybko doszedł do siebie. I okazał się fantastycznym, przeukochanym stworzeniem. W ekspresowym tempie zrozumiał, że głaski są świetne, nauczył się chodzi na smyczy i znalazł nowych kolegów, nawet weterynarza zniósł bardzo dzielnie! Jest niezwykle łagodnym, piekielnie inteligentnym pieskiem, który za odrobinę czułości odwdzięcza się ogromem miłości.

Jeśli ktoś jest spragniony ciepła i dobra w swoim życiu, niech szybko pisze lub dzwoni, bo Zbyszek poleca się do adopcji!

Osoby zainteresowane zapewnieniem wspaniałego domu psiakowi, prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej lub kontakt: adopcje@otoz-warszawa.pl, t. 530 345 516 (Ania).

WAŻNE INFORMACJE O ZBYSIU:

✅Wiek: ok. 2,5 roku
✅Wielkość: do kolana
✅Odrobaczanie: tak
✅Szczepienia: do czasu adopcji zostaną wykonane
✅Chip: jest (wystarczy zarejestrować go na siebie)
✅Stosunek do dzieci: nieznany
✅Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
✅Po adopcji wymagana będzie kastracja psiaka.

Aktualności, Psy do adopcji 24 stycznia 2024