Jak możesz pomóc?

33 (2)
  1. Dołącz do nas – razem możemy więcej!
   Powiedz nam o swoich mocnych stronach. Wspólnie uzgodnimy, które działania najlepiej wpisują się w Twoje ambicje!


  2. Zostań domem tymczasowym
   To jedna z większych pomocy, jaką możemy otrzymać. Napisz nam, jakim zwierzakiem możesz się zaopiekować, na jak długo i w jakim miejscu. Pamiętaj – czasem ratuje nas nawet kilka dni!


  3. Adoptuj wirtualnie
   Adoptując zwierzę wirtualnie – pomagasz realnie! Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz chwilowo nie masz takiej możliwości, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych! >>szczegóły<<


  4. Przekaż nam 1,5% podatku
   Twoja darowizna to realna pomoc. Wszystkie zwierzęta zasługują na szacunek, bezpieczeństwo i miłość. Wspólnie możemy więcej – pomóż nam pomagać! >>szczegóły<<


  5. Przekaż nam karmę i akcesoria dla zwierząt 
   Na terenie Warszawy nie mamy własnego schroniska dla zwierząt. Współpracujemy z hotelikami i lecznicami. Do wielu z tych miejsc musimy dostarczyć karmę i akcesoria. Jeżeli masz możliwość, aby zorganizować paczkę dla naszych podopiecznych, napisz – biuro@otoz-warszawa.pl.


  6. Zaproś nas do szkoły lub instytucji – w zamian za karmę dla naszych zwierząt
   Opowiemy jak skutecznie przeciwdziałać przemocy wobec zwierząt i na czym polegają nasze działania. Regularnie odwiedzamy także szkoły i tłumaczymy dzieciom, że choć zwierzęta nie mówią, to ból i strach odczuwają dokładnie tak samo jak my!


  7. Zostań naszym sponsorem
   Jeżeli Twoja firma ma wrażliwość na dobro zwierząt, możesz zasponsorować nam rzeczy, które pomogą nam w ratowaniu zwierząt. Nieustanie, oprócz karmy, potrzebujemy środków do dezynfekcji i jednorazowych środków ochronnych, czytników czipów, kenele i inne środki potrzebne do działań na interwencjach. W zamian za to możemy poprowadzić prezentacje w Twojej firmie na temat naszych działań oraz informować o Twojej dobroczynności na naszych kanałach społecznościowych oraz stronie internetowej.


  8. Wpłać darowiznę
   Pomimo, że działamy społecznie, bez pieniędzy nie możemy pomóc pokrzywdzonym zwierzętom. Każda, nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie! Nasz numer konta to:  21 2030 0045 1110 0000 0228 6890 (BNP Paribas Bank Polska).


  9. Masz swój pomysł na pomaganie zwierzętom?
   Zaproponuj go – być może zrealizujemy go razem!
“Ratując jedno Zwierzę nie zmieniamy Świata,
ale zmienimy Świat dla tego Zwierzęcia”.