Adopcja wirtualna

Adoptując zwierzę wirtualnie – pomagasz realnie! 

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz chwilowo nie masz takiej możliwości, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych! Można to zrobić na dwa sposoby:

  1. Przelej wybraną przez siebie kwotę na konto warszawskiego Inspektoratu OTOZ Animals:
   – odbiorca: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Inspektorat Warszawa
   – numer konta: 21 2030 0045 1110 0000 0228 6890 (BNP Paribas Bank Polska)
   – tytuł przelewu: „Wirtualna adopcja (imię zwierzęcia)”
  2. Skontaktuj się z nami w sprawie konkretnego zwierzaka. Wspólnie ustalimy, czego najbardziej mu potrzeba i na jaki adres należy wysłać paczkę z darami – biuro@otoz-warszawa.pl.

Najczęściej zadawane pytania

 • Kto może zostać wirtualnym opiekunem?
  Wirtualnym opiekunem może zostać każdy – zarówno osoba prywatna, ja i firma. Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – możemy umieścić obok zdjęcia zwierzaka Twoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej. W przypadku zainteresowania ofertą sponsorką prosimy o kontakt mailowybiuro@otoz-warszawa.pl.
 • Na co przeznaczane są pieniądze z wpłat?
  Adopcja wirtualna oznacza darowiznę na rzecz warszawskiego Inspektoratu Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt OTOZ Animals. Pieniądze z wpłat będą przeznaczone na ogólne potrzeby danego zwierzaka.
 • Czy zwierzak adoptowany wirtualnie może zostać zaadoptowany w sposób fizyczny?
  Tak! Nasze Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do oddania wirtualnie adoptowanego zwierzaka do prawdziwej adopcji. W takim przypadku adopcja wirtualna traci ważność, wizytówka zwierzęcia zostaje przeniesiona do działu “Znalazły dom”, a pozostałe pieniądze przechodzą na inne, najbardziej potrzebujące zwierzęta, które nie miały tyle szczęścia i nadal czekają na domy.