Adopcja wirtualna

Adoptując zwierzę wirtualnie,
POMAGASZ REALNIE!

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych. Można to zrobić na kilka sposobów:

  1. Przelać pieniądze na konto warszawskiego inspektoratu OTOZ Animals:
   Dane do przelewu: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt – OTOZ Animals Warszawa
   Bank: BGŻ, nr konta: 21 2030 0045 1110 0000 0228 6890
   W tytule płatności proszę wpisać: „Wirtualna adopcja + imię zwierzęcia”


  2. Wesprzeć naszych podopiecznych na stronie www.dlaschroniska.pl i wybrać odpowiedni pakiet.

  3. Skontaktować się z nami w sprawie konkretnego zwierzaka na adres biuro@otoz-warszawa.pl, aby ustalić czego najbardziej mu potrzeba i wysłać paczkę z darami.

Najczęściej zadawane pytania:

 • Kto może zostać wirtualnym opiekunem?
  Wirtualnym opiekunem może zostać osoba każdy – zarówno osoba prywatna ja i firma. Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – możemy umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej. W przypadku zainteresowania ofertą sponsorką prosimy o kontakt na adres biuro@otoz-warszawa.pl

 • Na co przeznaczane są pieniądze z wpłat?
  Adopcja wirtualna oznacza darowiznę na rzecz warszawskiego inspektoratu Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt OTOZ Animals. Pieniądze z wpłat będą przeznaczone na ogólne potrzeby danego zwierzaka.

 • Czy zwierzak adoptowany wirtualnie, może zostać zaadoptowany w sposób fizyczny?
  TAK. Nasze Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do oddania wirtualnie adoptowanego zwierzaka do prawdziwej adopcji. W takim przypadku adopcja wirtualna traci ważność, wizytówka zwierzęcia zostaje przeniesiona do działu: „Znalazły dom” a pozostałe pieniądze przechodzą na inne najbardziej potrzebujące zwierzęta, które nie miały tyle szczęścia i nadal czekają na domy.