Zostań domem tymczasowym

Jeśli nie możesz przygarnąć zwierzaka na stałe – i tak możesz pomóc!
Zostań domem tymczasowym!

Napisz nam na adres biuro@otoz-warszawa.pl jakim zwierzakiem możesz się zaopiekować, na jak długo i w jakim miejscu. Pamiętaj! Czasem ratuje nas nawet kilka dni!

To bardzo ważne by do momentu znalezienia domu zwierzakowi znaleźć mu miejsce. Zapewnimy mu karmę, opiekę weterynaryjną, akcesoria – potrzebujemy jedynie ciepłego, domowego kąta!


To największa pomoc jaką możesz zaoferować!

Choć zmagamy się z licznymi problemami takimi jak brak funduszy czy wciąż brakująca liczba rąk do pracy, największym problemem jest dla nas jednak brak miejsc, w których możemy umieszczać zwierzęta odebrane interwencyjnie. Nie chcemy jednak przerywać naszego działania. Dlatego prosimy o domy tymczasowe dla naszych podopiecznych! Wspomóż nas!


Co zmienia Dom Tymczasowy?

Dom tymczasowy ratuje życie! Dom tymczasowy zwiększa szansę na adopcję! Często trafiają do niego zwierzęta, które mają małe szanse na przeżycie w schronisku czyli chore, wycofane, lękliwe, kalekie, stare lub bardzo młode.

Czynniki panujące w schronisku, takie jak stres, przepełnienie, hałas, zimno, pasożyty, choroby czy niewola, mają duży ogromny wpływ na ogólny stan zdrowia i psychiki zwierzęcia. Dzięki opiekunom tymczasowym można tego wszystkiego uniknąć!