Zapraszamy na 55.Varsoviadę z Luną :)

Zapraszamy na 55.Varsoviadę, w czasie której dzięki uprzejmości i ogromnej życzliwości organizatorów, Luna będzie zbierała do puszki datki na rehabilitację oraz będzie nadzorowała loterię fantową.

Kilka słów o Varsoviadzie: co roku w wydarzeniu organizowanym przez AZS Warszawa bierze udział blisko 1000 studentów pierwszego roku reprezentujących stołeczne uczelnie. Dla większości z nich jest to pierwsza, sportowa impreza studencka.
Poza rywalizacją studentów w Varsoviadzie co roku rywalizują także władze uczelni. Trójbój rektorski jest kulminacyjnym punktem wydarzenia. Tradycyjnym dniem przeprowadzenia finałów i wspomnianego trójboju będzie 11 listopada. W tym dniu gospodarzem Varsoviady będzie Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.DYSCYPLINY: koszykówka kobiet i mężczyzn, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn, futsal mężczyzn, biegi przełajowe kobiet i mężczyzn, pływanie kobiet i mężczyzn, ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn, tenis stołowy kobiet i mężczyzn. Przedstawiciele władz rektorskich uczelni będą mieli okazje zmierzyć się w ramach Trójboju Rektorskiego (http://azs.waw.pl/55-varsoviada-czyli-pierwszaki-na-start/)

W trakcie tej ogromnej imprezy odbędzie się loteria fantowa poprowadzona przez wolontariuszy OTOZ Animals Inspektorat Warszawa, a dochód z niej będzie przeznaczony na rehabilitację Luny. Oprócz tego Luna osobiście będzie zbierała pieniążki do puszki. To oznacza, że macie wyjątkową okazję pospacerowania z Luną na terenie uczelni, pomiziania jej oraz poprzytulania. Oczywiście smakołyki, zabawki i inne dary są mile widziane. Jeśli ktoś z Państwa chciałby przekazać fanty na loterię, prosimy o kontakt do soboty (10.11.2018). Tel. 501-430-726, mail a.antos@otoz-warszawa.pl.

Szykuje się dużo emocji w tym dniu. 100-lecie odzyskania Niepodległości, sport, rywalizacja, różne konkurencje dla pań i panów, wygrane i… Luna Serdecznie zapraszamy!

W imieniu całego zespołu OTOZ Animals Inspektorat Warszawa dziękujemy organizatorom i władzom AZS za ogromne serce i pochylenie się nad Luną.

11 listopada 2018, Akademia Wychowania Fizycznego, Hala Gier, ul. Marymoncka 34, Warszawa.
Loteria fantowa i spacer z Luną odbędzie się w godzinach 10.00-13.00. Harmonogram zawodów jest dostępny na stronie organizatora http://azs.waw.pl/55-varsoviada-czyli-pierwszaki-na-start/

Wypatrujcie naszego stoiska. Podaj łapę i do zobaczenia w niedzielę

Osoby, które chciałby poznać historię Luny i jej walkę o powrót do zdrowia zapraszamy na wydarzenie: https://www.facebook.com/events/256177558478033/

Link do zbiórki: https://www.pomagam.pl/lunarehabilitacja

Akcje i incjatywy, Aktualności 7 listopada 2018