Xenia i Gizmo szukają domu

Xenia i Gizmo, około 4 miesięczne uratowane rodzeństwo szuka wspólnego domku. Xenia (z białym pyszczkiem) jest bardzo miziasta, tuli się do człowieka. Jej braciszek jest jeszcze ostrożny ale powoli zaczyna się otwierać. Uwielbiają zabawy, korzystają z kuwety, są zaszczepione i odrobaczone. Nie znamy ich stosunku do dzieci i piesków, z innymi kotami w DT dogadują się bez żadnych problemów.
Szukamy domu niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami. Obowiązują procedury adopcyjne, chętnych na adopcję dwupaku prosimy o wypełnienie ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSembYMiRIWTKOxAuLpnd46zsRAImaoWTgOgaoNCQRH9LpkHQQ/viewform.
Kontakt w sprawie adopcji 723 300 200 lub 728 500 249

Xenia i Gizmo

Xenia i Gizmo, około 4 miesięczne uratowane rodzeństwo szuka wspólnego domku. Xenia (z białym pyszczkiem) jest bardzo miziasta, tuli się do człowieka. Jej braciszek jest jeszcze ostrożny ale powoli zaczyna się otwierać. Uweilbiają zabawy, korzystają z kuwety, są zaszczepione i odrobaczone. Nie znamy ich stosunku do dzieci i pieskow, z innymi kotami w DT dogadują się bez żadnych problemów.Szukamy domu niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami. Obowiązują procedury adopcyjne.Kontakt w sprawie adopcji 723 300 200 lub 728 500 249

Opublikowany przez OTOZ Animals Inspektorat Warszawa Niedziela, 9 września 2018

Aktualności 9 września 2018