Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę

Już po raz szósty sieć handlowa Tesco i Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals zapraszają do udziału w akcji charytatywnej „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. W piątek, 7 lutego o godz. 9:00 w świetle jupiterów i błysku fleszy Ambasadorki tegorocznej akcji w osobach Izy Janachowskiej, Agnieszki Kaczorowskiej, Agnieszki Kawiorskiej i Agaty Nizińskiej zainaugurowały w dniach od 6 do 19 lutego akcję „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. Panie gorąco namawiały do udziału w zbiórce organizowanej w sklepie Tesco przy ul. Fieldorfa 41 w Warszawie.

Akcję „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” zainaugurują zbiórki karmy oraz produktów dla psów i kotów zorganizowane w weekend 7-9 lutego w 72 sklepach Tesco na terenie całej Polski. Zebrane rzeczy zostaną przekazane do okolicznych schronisk dla zwierząt.  Jesteśmy przekonani, że tak jak w latach ubiegłych wystawione kosze na dary będą zapełniać się błyskawicznie, i że oprócz karmy i akcesoriów dla zwierząt do koszy trafią sprane i już nieużywane ręczniki, koce, sprana pościel.

My ze swej strony gwarantujemy, że nic z przekazanych darów się nie zmarnuje i że wszystkie trafią do potrzebujących zwierzaków.

Więcej zdjęć na stronie FB Klik

Akcje i incjatywy, Aktualności 8 lutego 2014