Łatek szuka domu

Łatek jest psem zabranym interwencyjnie ze złych warunków we wrześniu 2017r. Obecnie przebywa w domu tymczasowym i czeka na swojego CZŁOWIEKA. W każdej chwili jest możliwy kontakt z Łatkiem i poznanie tego przecudownego psiaka.
Charakter: Jest bardzo łagodny i przyjacielski. Nie ma problemu z innymi zwierzętami, dziećmi i obcymi osobami. Jeśli chodzi o zachowanie w stosunku do ludzi, to jest bardzo ufny, chętnie do każdego przychodzi na pieszczoty, troszkę gorzej sytuacja wygląda z nauką nowych rzeczy, bo w tej kwestii potrafi być trochę niesforny. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, ale trzeba go pilnować, bo na dworze tylko szuka czegoś do zjedzenia. Jeśli chodzi o inne psiaki, to z suczkami się dogaduje, z kastrowanymi samcami (mniejszymi od niego lub jego rozmiarów) też, niestety z samcami, które nie są kastrowane jest ciężko. Nie przepada też za buldożkami francuskimi i mopsami. Jednak jeśli dogada się z jakimś psiakiem, to jest super partnerem do zabaw.
Wielkość: średni wzrost
Szata: średnio długa
Maść: biały z czarnymi cętkami
Zdrowie: Wszystko dobrze. Nie ma żadnych problemów zdrowotnych
Miejsce pobytu: dom tymczasowy
Kontakt w sprawie adopcji:
Biuro OTOZ Animals: 723-300-200, mail: adopcje@otoz-warszawa.pl.

Ankieta przedadopcyjna: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdc97tW5_xrbrBIhleDtkutpr84BGvNTqCGM7rnmasp8O_pwg/viewform

Wpis z dnia 8.09.2017 (bezpośrednio po interwencji)
Pamiętacie Kikę i Gaję? Dwie sunie oderwane z fatalnie krótkich łańcuchów na jednej z posesji w małej wsi pod Warszawą, które zostały odebrane interwencyjnie przez Inspektorów OTOZ Animals Warszawa. One już są bezpieczne, znalazły cudowne, kochające domy gdzie wreszcie odnalazły spokój i własne miejsce na ziemi. Teraz przyszedł czas na Łatka – ostatniego z psiaków odebranych parę dni temu z tego samego miejsca przez naszych Inspektorów. Łatek już z nami, a my szukamy mu domu i zabezpieczamy go od strony weterynaryjnej. Ma cudowny charakter, jest bardzo grzeczny i bezproblemowy. Szukamy mu domu gdzie też będzie miał szansę zaznać spokoju i prawdziwej miłości jak pozostałe psiaki z jednego koszmaru. 

Adoptowane 31 maja 2018