Pies Berent szuka domu, lat 10

Poprzednia właścicielka Berenta niestety, ze względu na zły stan zdrowia podjęła decyzje o tym, że nie może sprawować dalszej opieki nad psiakiem. Szukamy wiec mu nowego, najlepszego domu!!! Poniżej znajduje się opis charakteru psiaka napisany przez klinikę:

“Jesli chodzi o charakter Berenta to łagodny i przyjazny pies – temperament dość “energetyczny” – typ wędrownika i uciekiniera (trochę) – stąd jego smutny wypadek. (…) Nie jest bardzo wylewny w uczuciach do każdego ale pozwala się głaskać i przytulać W stosunku do obcych – spokojny i zrównoważony. W stosunku do innych zwierzat – nie wiem jak zachowuje się w normalnych warunkach – w szpitalu nie wykazuje nadmiernego zainteresowania kotami i innymi psami w sasiednich klatkach. Podczas zabiegów medycznych bardzo cierpliwy i spokojny – nie wykazuje agresji podczas robienia zstrzyków i badań lekarskich. Nie szczeka i nic nie niszczy.”

Poprzednia właścicielka dodaje ze psiak mieszkał z kotem, dobrze się dogadywali. Dobrze dogadywał się tez z większością psów. Ocenia go jako łagodnego i kochanego psiaka.

 

Adoptowane, Aktualności 8 września 2017