Perełka – horror 13-letniej suczki

Przedstawiamy więcej szczegółów jednego z najbardziej drastycznych przypadków w historii naszego inspektoratu.

Z relacji świadków wynika, że 13-letnia Perełka była gwałcona przez lata. Jak to możliwe, że tak długo musiała czekać na pomo?

Dzięki interwencji naszych Inspektorów, suczka jest już bezpieczna i dochodzi do siebie w klinice weterynaryjnej. Lekarze stwierdzili, że była zaniedbywana przez lata. Nawet nie chcemy myśleć, jakie katusze musiała przeżywać… Zawiódł ją ten, któremu ufała najbardziej.

Z uwagi na charakter sprawy, cały czas docierają do nas kolejne wiadomości. W dniu 29 sierpnia udało się sfinalizować złożenie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa do organów ścigania. OTOZ Animals – Inspektorat Warszawa będzie wykonywać prawa pokrzywdzonego w ww. sprawie.

Zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa - Perełka

Ustalono, że sąsiedzi byłego właściciela Perełki wielokrotnie szukali pomocy dla zwierzęcia. O tym, że pies może potrzebować pomocy, informowali między innymi Policję, Straż Miejską oraz Ośrodek Pomocy Społecznej. Niestety bez jakiegokolwiek odzewu.

Dodatkowo ustalono, że znajomi byłego właściciela psa nie wykorzystywali seksualnie zwierzęcia, tylko mogli wykorzystywać samego, niepełnosprawnego fizycznie właściciela, o czym jego sąsiedzi również alarmowali.

Niestety, nadal prawdopodobnym jest, że Perełka padła ofiarą zoofilskich zapędów swojego właściciela, ale jednoznaczne potwierdzenie uzyskamy po otrzymaniu wyników z laboratorium. Wymaz z pochwy oraz prostnicy psa został pobrany przez współpracującego z nami lekarza weterynarii a próbki zostały przekazane do zbadania w laboratorium. Czekamy na wyniki.

Zapraszamy także do obejrzenia reportażu na temat Perełki zreazliowanego przez Superstację!

W chwili obecnej Perełka czuje się już znacznie lepiej! Aktualnie przebywa w najcudowniejszym pod słońcem domu tymczasowym – domu spokojnej starości, gdzie powoli dochodzi do siebie i… przybrała nawet na wadze, ponieważ stale dokarmiana jest przez pensjonariuszy! 😀 Stan oczu uległ zdecydowanej poprawie. Na co dzień przyjmuje już tylko leki wzmacniające. 

Perełka

Aktualności, Interwencje 24 września 2019