Odebrany z piekła London marzy o domu z ogrodem

Kilka dni temu: uwiązany na metrowym łańcuchu, bez budy ani żadnego schronienia przed mrozem i śniegiem, był obrazem nędzy i rozpaczy. Przerażony, z oznakami, że w swoim krótkim życiu nie raz doświadczył przemocy. Nie miał imienia, miał za to ślady na karku, które wskazywały na to, że do łańcucha przykuty był na stałe.

Czasami myślimy, że nas nic nie zaskoczy, ale głupota ludzka nie ma granic. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że dwa psy, uwiązane na krótkich ok. metrowych, stoją na śniegu, mrozie i nie mają żadnego schronienia?!

Właściciel zapewnił im życie pozbawione jakiejkolwiek wolności, naraził je psy na długotrwały stres i cierpienie. Mało tego, w dniu naszej interwencji zachowanie zwierząt wskazywało na to, że były bite i zastraszane. Najmniejszy nawet ruch powodował, że psiaki trzęsły się, kuliły i najchętniej znikłyby z tego potwornego świata.

Psiaki zostały przez nas odebrane interwencyjnie i zabezpieczone w domach tymczasowych.

London (bo takie imię otrzymał ten kawaler, którego widzicie na załączonych obrazkach), w swoim DT okazał się najrozkoszniejszym stworzeniem na świecie!

Mimo gehenny, którą przeżył, od razu zaufał Ani i Marysi, które wzięły go pod swoją opiekę. Z miejsca dał się poznać jako wspaniały, bardzo proludzki i niezwykle inteligentny pies.

Choć nigdy wcześniej nie przebywał w mieszkaniu, nie miał najmniejszego problemu z zachowaniem czystości ani nic nie zniszczył. W ekspresowym tempie nauczył się chodzić na smyczy i nie zrobił najmniejszej sceny u weterynarza.

Niestety obecny DT może zapewnić ciepły kąt Londonowi tylko do połowy lutego, dlatego PILNIE SZUKAMY DLA CHŁOPAKA DOBREGO, ODPOWIEDZIALNEGO DOMU NA STAŁE.

London jest niezwykle ciekawski i bardzo aktywny – nawet dwie godziny spaceru nie są w stanie go zmęczyć, dlatego idealnie by było, gdyby udało mu się znaleźć lokum z ogrodem.

Osoby zainteresowane adopcją tego cudaka prosimy o WYPEŁNIENIE ANKIETY lub KONTAKT: adopcje@otoz-warszawa.pl lub 530345516 (Ania).

WAŻNE INFORMACJE:

  • Wiek: ok. 6 lat
  • Waga 16 kg
  • Wielkość: do kolana
  • Odrobaczanie: tak
  • Szczepienia: do czasu adopcji zostaną wykonane
  • Chip: brak
  • Stosunek do dzieci: nieznany
  • Stosunek do innych zwierząt: nieznany
  • Po adopcji wymagana będzie kastracja psiaka


Inne psiaki do adopcji znajdziecie pod tym linkiem.

Aktualności, Psy do adopcji 25 stycznia 2024