Lucynka (Lena) z Leśnej Rodzinki szuka domu

Wiek: Około 2 lata
Płeć: Suka
Charakter: ufna kochana przytulaśna. Jest straszną przylepą, bardzo ciepła i ufna wobec człowieka, nie zna pojęcia „agresja”
Wielkość: mała, wielkości wyrośniętego ratlerka
Waga: 6,5 kg
Szata: krótkowłosa
Maść: brązowa. Jej cechą charakterystyczną jest ciemniejsza kreska wzdłuż noska.
Zdrowie: Obecnie przebywa w lecznicy, gdzie w spokoju psiaki mogą odpocząć i nabrać sił
Miejsce pobytu: lecznica w Warszawie
Kontakt w sprawie adopcji:
Biuro OTOZ Animals: 723-300-200, mail: adopcje@otoz-warszawa.pl

Ankieta przedadopcyjna: (na stronie www-otoz-warszawa.pl w zakładce „Adopcje” są indywidualne ogłoszenia i ankiety dla każdego psiaka z Leśnej Rodzinki)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdc97tW5_xrbrBIhleDtkutpr84BGvNTqCGM7rnmasp8O_pwg/viewform

Informacja z dnia 17.05.2018
Do wakacji jeszcze trochę czasu, a już mamy pierwsze porzucenia… :-((( Lena wraz z trójką swoich tygodniowych szczeniąt została znaleziona w lesie w Sulejówku. Sunia wraz ze szczeniakami została wyrzucona jak śmieć, ktoś jeszcze na odchodnym wysypał jej garść suchej karmy w akcie „miłosierdzia”… Obecnie Leśna Rodzinka przebywa w lecznicy, gdzie w spokoju psiaki mogą odpocząć i nabrać sił. Lena, mama szczeniaków, jest mała, wielkości wyrośniętego ratlerka. Waży 6,5 kg. Jest straszną przylepą, bardzo ciepła i ufna wobec człowieka, nie zna pojęcia “agresja”. Jej cechą charakterystyczną jest ciemniejsza kreska wzdłuż noska. Obecnie zbieramy fundusze, które pokryją koszty leczenia, odpowiedniej karmy oraz opieki nad tą cudowną czwórką. Szukamy również domu tymczasowego lub stałego, w którym szczeniaczki będą mogły dorastać do czasu adopcji u boku swojej mamusi. Adopcje stałe szczeniaków i mamy będą możliwe za 3 miesiące (ok. sierpnia). Bardzo prosimy o pomoc dla Leśnej Rodzinki: tu zbiórka na ten cel – pomagam.pl/rodzinka4 lub bezpośrednio na konto: 21 2030 0045 1110 0000 0228 6890 (bank BGŻ). Z dopiskiem: „Rodzinka”

 

Adoptowane 3 czerwca 2018