Interwencja 0043/2015 – uratowany Amstaf Hektor

Interwencja 0043/2015

10 kwietnia otrzymaliśmy telefon od starszej Pani z informacją ” mam w domu amstafa, wnuczek mi zostawił a pies się cały trzęsie, wyje z bólu i nie da się dotknąć do pyska. Dzwoniłam do wszystkich i nikt mi nie chce pomóc. Nie wiem co mam robić, pies cierpi nie mam pieniędzy aby go zawieść do lekarza”. Pytamy gdzie Pani dzwoniła “do rożnych organizacji każdy mnie odsyła albo do dzielnicowego albo do Straży Miejskiej”. Cóż pies winien, że cierpi. Cóż Pani winna, że emerytura starcza do 10 dnia miesiąca.
Jedziemy. Pies w typie amstafa widać że cierpiący, zero agresji bida z nędzą z oczu patrzy. Zabieramy psa i gnamy do kliniki VET MED w Błoniu, tam już na nas czeka Pani doktor. Decyzja jest jedna: pies zostaje w klinice, pobieranie krwi, RTG, analizy. W nocy pogorszenie stanu i decyzja o kastracji. Rano w sobotę ponownie badanie krwi, ponownie RTG i analizy. Przejmujemy psa i odwozimy do starszej Pani.
Zwracamy się z Apelem o pomoc i wsparcie naszych działań. Koszty zabiegu analiz i lekarstw wyniosły 700,00 zł. Prosimy “POMÓŻCIE NAM POMAGAĆ” każda przekazana złotówka pozwoli na dalsze ratowanie zwierzaków, pozwoli na podejmowanie decyzji jak w tym przypadku “Jedziemy pies cierpi i trzeba pomóc”.
Bardzo prosimy o wpłaty na nasze konto, z dopiskiem “Amstaf Hektor” – Bank BGŻ 21 20300045 1110000002286890

Szukamy domu dla tego wspaniałego psiaka, a jego historie opowiemy przyszłemu opiekunowi.

 

 

 

 

 

  

 

Interwencje 15 kwietnia 2015