Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie 26.02.2014

Na zaproszenie Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie inspektorzy Katarzyna Cieślik, Paweł Świąder i Włodzimierz Doroszkiewicz w ramach FERII ZIMOWYCH W JABŁONNIE spotkali się z dziećmi i młodzieżą. Inspektorzy opowiadali o swojej służbie dla dobra zwierząt. O zachowaniu się gdy na naszej drodze stanie nieznany pies, o opiece nad zwierzętami domowymi i gospodarskimi.Jak to bywa na wszystkich takich spotkaniach dzieciaki nazadawały mnóstwo pytań, a na hasło „kto ma zwierzaka w domu” do góry podniósł się las rąk. Inspektorzy pokazali bezpieczną pozycję przy ataku psa i opowiedzieli historię psa od wilka do domowego Ciapka.

Na zakończenie była niespodzianka, inspektor Paweł Świąder otworzył transporter z którego wystawały cztery główki fretek, teraz dopiero zrobiło się głośno. Każdy chociaż na chwilkę chciał potrzymać na rękach fretkę, śmiechów i pisków szczęścia było co niemiara.

Bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w zajęciach dla dzieci, mamy nadzieję że spotkamy się jeszcze nie raz dla dobra dzieci i zwierzaków.

Więcej zdjęć tutaj KLIK

 

 

 

 

 

Aktualności, Edukacja 27 lutego 2014