Bazarek dla sparaliżowanej Luny!

Luna jest pięknym i mądrym owczarkiem niemieckim długowłosym. To jeszcze psie dziecko, ma dopiero 8 miesięcy, ale już jest ciężko doświadczona przez los. Jak to zwykle bywa, za jęj krzywdą stoi człowiek. Luna przeżyła wypadek samochodowy, ale z powodu uszkodzonego kręgosłupa nie chodzi. Byli właściciele nie umieli albo nie chcieli zmierzyć się z jej chorobą i zadbać o leczenie. Luna jest sparaliżowana (paraliż łapek tylnych) i wymaga bardzo dużo opieki i serca. Lekarze i wolontariusze walczą, aby zaczęła chodzić. Kilka dni temu, dzięki wielkim sercom darczyńców, otrzymała wózek. Jej ogromna radość ze spacerów mobilizuje nas do dalszego działania.

Kochani, Luna z powodu uszkodzonego kręgosłupa wymaga intensywnej rehabilitacji. Nie trzyma moczu, więc dla jej higieny i zdrowia potrzebne są pieluchy i podkłady. To wszystko generuje ogromne koszty, a mamy jeszcze inne zwierzęta pod opieką. Wkrótce uruchomimy bazarek z fajnymi fantami do wylicytowania, z którego dochód przeznaczymy na pomoc Lunie.

Bardzo prosimy o przekazanie fantów. Mogą to być vouchery, karty podarunkowe, ozdoby, gadżety, akcesoria dla zwierząt, książki… Cokolwiek, co można wylicytować. Prosimy, aby fanty były w dobrym stanie.

Serdecznie zapraszamy korporacje i przedsiębiorców do włączenia się do pomocy Lunie. Chętnie przyjmiemy każdy gadżet reklamowy lub produkt firmowy. Jeśli będzie takie życzenie, w aukcji będzie informacja o darczyńcy fantów. Fanty można wysyłać pocztą lub umówić się na odbiór osobisty w Warszawie. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy: a.antos@otoz-warszawa.pl.

Pomóżmy Lunie, ona ma tylko nas!

Aktualności 27 maja 2018