Zapraszamy na wielki finał akcji IPA Blood Race For Life! ??‍♂️

„IPA Blood Race for Life” – to hasło trasy rowerowej, którą pokonuje 30-letni policjant z Płocka – mł. asp. Sebastian Nowacki. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest promowanie krwiodawstwa i krwiolecznictwa, aktywności fizycznej, profilaktyki bezpieczeństwa rowerzystów na drogach oraz pomocy zwierzętom! Partnerem wydarzenia jest OTOZ Animals.

Wystartował 10 czerwca, ruszając spod gmachu Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Całość trasy liczy blisko 1,4 tys. km i prowadzi przez Berlin, a w Polsce przez Kostrzyn nad Odrą, Poznań, Konin i Płock. Sebastian porusza się non-stop, zatrzymując się jedynie na picie i jedzenie. Jesteśmy pod wrażeniem!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym niesamowitym wydarzeniu! Wielki finał „IPA Blood Race for Life” już jutro o godz. 10:00 na terenie Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie (ul. Wołoska 137). Nie może Was zabraknąć!

W wydarzeniu swój udział potwierdziły m.in.: Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie, Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa MSWiA w Warszawie oraz Fundacja przy Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, Federacji Klubów HDK Służb Mundurowych RP, IPA Berlin Ost, jak również Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we: Wrocławiu, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku, Radomiu, Kielcach, Łodzi, Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim.

Aktualności 13 czerwca 2023