Maleńki Haker już stracił nadzieję. Dzięki tobie może ją odzyskać

Maleńki i przesłodki Haker poleca się do adopcji! Jeszcze kilka dni temu był złamanym przez życie stworzeniem. Dzięki interwencji warszawskiego inspektoratu OTOZ Animals piesek został zabrany z łańcucha i dziurawej budy. Trafił do domu tymczasowego i z każdym dniem otwiera się coraz bardziej. Dziś jest gotowy na miłość na zawsze.


Warunki, w których był przetrzymywany Haker, zniszczyłyby niejednego gościa. NIGDY nie był spuszczany z krótkiego łańcucha, „bo kury zagryzie”! Gdy nasi inspektorzy przybyli dziś na miejsce interwencji, pękło im serce…

Dziurawa buda, w misce zlewki, a na metalowej uwięzi maleńki, łagodny, niesamowicie przyjazny pies. Bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem i miłości, której nigdy nie zaznał. Z cierpieniem wypisanym na bezbronnej mordce. Przemarznięty i zrezygnowany, pozbawiony wolności i jakiejkolwiek możliwości realizacji psich potrzeb. Zapomniany, nikomu niepotrzebny .

Mimo że cały jego świat ograniczał się do 1,5-metrowego łańcucha i dziurawej budy, mimo że jadł zlewki i nigdy w życiu nie doświadczył miłości… Choć ludzie zgotowali mu piekło, maluszek się nie poddał i wciąż jest najlepszym przyjacielem człowieka! 

OTOZ Animals HAKER - pies odebrany z Interwencji - do adopcji
OTOZ Animals HAKER - pies odebrany z Interwencji - do adopcji
OTOZ Animals HAKER - pies odebrany z Interwencji - do adopcji
OTOZ Animals HAKER - pies odebrany z Interwencji - do adopcji

W domu tymczasowym Hakerek dał się poznać jako najłagodniejsze, najspokojniejsze i niezwykle inteligentne stworzenie, które chce sprawić jak najmniej kłopotów. Z wdzięcznością przyjmuje głaski, smaczki i zabawki. Nic nie niszczy, zachowuje czystość, z godnością (i bez żadnych nerwów) zniósł nawet wizytę u weterynarza.

Jeszcze jest nieśmiały na spacerach – przeraża go ten wielki świat (trudno się dziwić, skoro do tej pory oglądał go tylko ze swojej budy i nie mógł swobodnie poruszać się nawet po podwórzu). Ale z każdym dniem otwiera się coraz bardziej. I jest gotowy na nieskończone pokłady miłości!

Osoby, które chciałyby mu ją podarować wraz z odpowiedzialnym domem na zawsze, prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej lub kontakt: adopcje@otoz-warszawa.pl , tel. 530345516.

Ważne informacje:
  • Wiek – 2,5 roku
  • Waga – 12 kg
  • Wielkość – maluch, do połowy łydki
  • Chip – brak
  • Szczepienia – tak
  • Stosunek do dzieci – łagodny
  • Stosunek do innych psów – nieznany


Inne psiaki do adopcji znajdziesz pod tym linkiem.

Aktualności, Psy do adopcji 26 stycznia 2024