Dzidzia ma wielu przyjaciół…

Dzidzia ma wielu przyjaciół, ale obecnie ten najbliższy nazywa się… Sukces! Malutka zaprzyjaźniła się z Sukcesem – pieskiem, który przebywa w klinice po wypadku i chętnie chodzi w jego towarzystwie na spacery. Razem tworzą wyjątkową parę. W najbliższy piątek powinniśmy w końcu poznać termin ponownego badania kardiologicznego oraz datę operacji. Już dziś wiemy, że dzięki Państwa pomocy będziemy mieli z czego zapłacić za zabieg – obecny stan konta Dzidzi wynosi 2136zł!

To wspaniałe, że jest tak wielu ludzi o dobrym sercu, którzy chcą pomagać i walczyć z nami o życie tej małej istoty! To dzięki Państwu, ludzkie podejście do zwierząt zmienia się na lepsze! Nie poddajemy się! Jesteśmy już prawie u celu! Dziękujemy!

Za te pieniążki na pewno uda nam się zoperować Dzidzię, jednak prosimy o dalszą pomoc w zakresie opłacenia jej rekonwalescencji pooperacyjnej. Prosimy też o pomoc w uregulowaniu dotychczasowego rachunku w lecznicy Medicavet, (kwota stale się zmienia, z racji tego, że Dzidzia w dalszym ciągu przyjmuje leki).

Wspierajcie Dzidzię dalej, jak nie finansowo to miłym słowem, lub dobrą myślą. Malutka miała nie przeżyć paru dni ze względu na stan pogryzienia, a jest z nami już ponad 2 tygodnie! Wiara czyni cuda! Dziękujemy!

Aktualności 1 października 2014